Sirius 4

Супутник: Sirius 4

SES SIRIUS, дочірня компанія SES ASTRA оголосила сьогодні про вдалий запуск на орбіту супутника SIRIUS 4. Новий супутник SIRIUS 4 запущений у космос ракетоносієм «Протон» компанії ILS із Байконура 18 листопада о 04.39 за місцевим часом або 23.39 за європейським часом. Протягом наступних декількох тижнів супутник вийде на кінцеву орбітальну позицію. Комерційна експлуатація супутника розпочнеться на початку січня 2008 року після проведення всебічних орбітальних випробувань. SES ASTRA входить до групи компаній SES (індекс на Euronext Paris и Luxembourg Stock Exchange: SESG).

Супутник SIRIUS 4 займе орбітальну позицію 5° східної довготи, що дозволить здійснювати послуги телемовлення та широкосмугового зв’язку на території Європи, а також передавати HDTV канали (телебачення високої чіткості). Супутникове угрупування SIRIUS зможе забезпечити сигналом до 20 мільйонів домогосподарств по всій Європі.

Керуючий директор SES SIRIUS AB Хоан Хйодін коментує: “Ми дуже задоволені результатом та пишаємось вдалим запуском супутника SIRIUS 4. Цей супутник дає переваги нашим клієнтам в Східній Європі, розширює географічне покриття та спектр послуг. Вдалий запуск SIRIUS 4 – найважливіша подія в історії компанії, яка стала можлива завдяки продуктивній співпраці з нашими партнерами - International Launch Services і Lockheed Martin Commercial Space Systems ”

Президент компанії ILS Франк Маккена відзначив: “Це був надзвичайно важливий проект для ILS і нашого замовника SES SIRIUS AB. International Launch Services і наш партнер ГКНПЦ ім. М.В. Хрунічева подовжать співпрацю і розвиток довгострокових відносин з групою компаній SES”.

Параметри SIRIUS 4

Джерело: www.ses-sirius.com

Користні посилання до теми

Мапи покриття супутника Сиріус 4: